خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 235

اعضا شورای مرکزی دفتر استعدادهای درخشان

اعضا شورای مرکزی دفتر استعدادهای درخشان - 4.8 out of 5 based on 4 votes
4 Votes4.85 

اعضاء شورای مرکزی دفتر استعدادهای درخشان از آغاز راه اندازی دفتر تا امروز:

 

(قبل از سال 86 دفتر استعدادهای درخشان تنها به صورت یک تشکل دانشجویی بود و بعد از آغاز ریاست آقای دکتر هوشمند، واحد استعدادهای درخشان زیرنظر ریاست دانشکده تشکیل شد.)

 

0- سال 87-86: (در سال اول، واحد استعدادهای د…

گزارش فعالیت دفتر در سال تحصیلی 91-90

0 Votes05 

سال تحصیلی گذشته سال پرکاری برای دفتر استعدادهای درخشان دانشکده دندانپزشکی بود. در ادامه می توانید گزارشی از فعالیت های شاخص این دفتر در سال گذشته را بصورت تیتروار مشاهده کنید. با امید به اینکه این روند رو به رشد همچنان پابرجا باقی بماند.

 

1- همکاری در برگزاری اولین کارگاه مهندسی بافت در …

گزارش فعالیت سه ساله واحد استعدادهای درخشان (87-90)

0 Votes05 

واحد استعدادهای درخشان دانشکده دندانپزشکی در بهمن 87 زیر نظر مستقیم ریاست دانشکده آغاز به کار کرد. در طول سه سال گذشته، این واحد توانسته است ضمن برگزاری کارگاه های مختلفی همچون آشنایی با ایمپلنت ومهارت های جستجوی اینترنتی، بسترهای لازم برای شناسایی بهتر استعدادهای درخشان با معیارهایی فراتر ا…

درباره ما و امکانات دفتر

درباره ما و امکانات دفتر - 2.0 out of 5 based on 1 vote
1 Vote2.05 

برای آگاهی از اینکه در حال حاضر سرپرست دفتر و اعضاء شورای مرکزی دفتر استعدادهای درخشان چه کسانی هستند، اینجا را کلیک کنید.

 

هدف دفتر استعداد درخشان پرورش و بکارگیری دانشجویان مستعد است. از فعالیت های این مجموعه می توان به برگزاری کارگاه های آموزشی، کمک به پیشبرد پژوهش و ساماندهی دانشجویان…

درباره دفتر استعدادهای درخشان

0 Votes05 

واحد استعدادهای درخشان دانشکده دندانپزشکی در بهمن 87 زیر نظر مستقیم ریاست دانشکده آغاز به کار کرد. در طول سال های گذشته، این واحد توانسته است ضمن برگزاری کارگاه های مختلفی همچون آشنایی با ایمپلنت، مهارت های جستجوی اینترنتی، مهندسی بافت، آشنایی با لیزر ومقاله نویسی، بسترهای لازم برای شناسایی …

مطالب منتحب

کارگاه روش تحقیق
از پروپوزال تا پایان نامه (مراحل، راهنمایی های لازم و فرم های مربوطه)

در طول دوره تحصیلی داکترای عمومی دندانپزشکی، هر دانشجو باید یک پایان نامه بنویسد. هشت واحد در قالب چهار رساله برای پایان نامه در نظر گرفته شده است. در این بخش راهنمایی هایی که برای گذراندن هریک از این واحدهای درسی لازم است، به صورت مفصل ارائه می شود. همچنین مطالبی نیز در مورد نحوه چاپ مقاله و گرفتن نمره کامل نیز آورده شده است.

Read More

Impact Factor یا عامل تاثیر چیست؟

(برای دسترسی به IF مجلات دندانپزشکی ISI اینجا را کلیک کنید.)

 
در این مقاله ضمن تعریف impact factor، نحوه محاسبه و نکاتی درباره اعتبار و نحوه استناد به آن توضیح داده می شود.

Read More

تشویقی مقالات (مبلغی که بابت انتشار هر مقاله توسط دانشگاه پرداخت می شود)

در این بخش مبلغی که توسط معاونت پژوهشی دانشگاه در ازاء چاپ مقاله به نویسندگان به عنوان تشویقی داده می شود و را دریافت آن نوشته شده است.

Read More

چگونه یک مقاله مقاله مروری بنویسیم (مقاله آموزشی)

در این بخش، یک مقاله آموزشی که در آن نحوه نوشتن مقاله مروری و مراحل مختلف کار توضیح داده شده است، برای دانلود قرار دارد.

Read More

راهنمای جامع تحقیقات برای دانشجویان

دفتر استعدادهای درخشان، براساس تجربیات دانشجویان ترم های بالاتر راهنمای زیر را برای کلیه دانشجویان دانشکده تنظیم کرده است.در این بخش این راهنمایی ها به صورت مرحله به مرحله به همراه توضیحات مربوطه، قرار داده شده است.

Read More

آموزش پروپوزال نویسی

(بروز رسانی در 11 خرداد 92)

 در این بخش دو جزوه آموزشی کاربردی به عنوان راهنمای تکمیل پرپوزال پیشنهاد طرح تحقیقاتی برای دانلود قرار داده شده است.

Read More

راهنمای دریافت متن کامل مقالات (Fulltext)

با توجه به مشکلاتی که در حال احضر برای دریافت متن کامل مقالات وجود دارد، در این مقاله سعی کردیم با معرفی راه های مختلف و وبسایت ها، دانشجویان را در زمینه دریافت متن کامل مقالات راهنمایی کنیم.

Read More

medical-proposal

خبرنامه دفتر استعدادهای درخشان

خبرنامه سایت، شامل آخرین اخبار مربوط به استعدادهای درخشان و تازه های آموزشی و پژوهشی وبسایت برای دانشجویان و اهالی پژوهش است. تعداد ایمیل های ارسالی یک یا دو ایمیل در ماه است و شما هر زمانی که بخواهید میتوانید ایمیل خود را از لیست حذف کنید.


برای اشتراک خبرنامه ایمیلتان کافی استتماس با ما

آدرس: تهران، ولنجک، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشکده دندانپزشکی، طبقه پنجم، دفتر استعدادهای درخشان Website:GTDS.ir Email:admin at GTDS dot ir

همچنین می تواندید از طریق فرم تماس با ما مکاتبه کنید.