خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 235

مسابقه پیامکی دندانپزشکی

0 Votes05 

تلفن همراه یکی از ابزارهایی است که در اکثر اوغات در دسترس می باشد. امروزه برنامه های مختلف آموزشی برای نصب بر روی تلفن همراه در دسترس است، که این امکان را در اختیار افراد قرار می دهد که در اوقات فراغت خود، دانش خود را افزایش دهند. یکی دیگر مزایای تلفن همراه که امروزه توسط شرکت های مختلف عمدتا با اهداف مالی و یا تبلیغاتی استفاده می شود، مسابقاتی است که از طریق پیامک (SMS) برگزار می شود. در این راستا دفتر استعدادهای درخشان قصد دارد با امکانات محدودی که در اختیار دارد از این امکان برای آموزش نکات کاربردی به دانشجویان استفاده کند.

 

مسابقه پیامکی به صورت دوره های متوالی در رشته های مختلف دندانپزشکی برگزار می شود که در هر دوره نکات جدیدی آموزش داده می شود و دانشجویان ترغیب می شوند تا در منابع مربوطه به جستجوی اطلاعات بپردازند. روند مسابقه به این صورت است که در هر دوره چندین سوال چندگزینه ای به ترتیب برای دانشجو ارسال می شود و او در پاسخ تنها شماره گزینه صحیح را ارسال می کند. در پایان امتیاز وی حساب می شود و به نفرات برتر هدایای نفیس مرتبط با دندانپزشکی (همچون کتب درسی) اهدا می شود.

 

با توجه به در دسترس بودن تلفن همراه، نوآوری مسابقه و اهدا هدیه، امیدواریم این مسابقه مورد استقبال دانشجویان و اساتید محترم قرا گیرد.

 

sms transparent

مطالب منتحب

کارگاه روش تحقیق
از پروپوزال تا پایان نامه (مراحل، راهنمایی های لازم و فرم های مربوطه)

در طول دوره تحصیلی داکترای عمومی دندانپزشکی، هر دانشجو باید یک پایان نامه بنویسد. هشت واحد در قالب چهار رساله برای پایان نامه در نظر گرفته شده است. در این بخش راهنمایی هایی که برای گذراندن هریک از این واحدهای درسی لازم است، به صورت مفصل ارائه می شود. همچنین مطالبی نیز در مورد نحوه چاپ مقاله و گرفتن نمره کامل نیز آورده شده است.

Read More

Impact Factor یا عامل تاثیر چیست؟

(برای دسترسی به IF مجلات دندانپزشکی ISI اینجا را کلیک کنید.)

 
در این مقاله ضمن تعریف impact factor، نحوه محاسبه و نکاتی درباره اعتبار و نحوه استناد به آن توضیح داده می شود.

Read More

تشویقی مقالات (مبلغی که بابت انتشار هر مقاله توسط دانشگاه پرداخت می شود)

در این بخش مبلغی که توسط معاونت پژوهشی دانشگاه در ازاء چاپ مقاله به نویسندگان به عنوان تشویقی داده می شود و را دریافت آن نوشته شده است.

Read More

چگونه یک مقاله مقاله مروری بنویسیم (مقاله آموزشی)

در این بخش، یک مقاله آموزشی که در آن نحوه نوشتن مقاله مروری و مراحل مختلف کار توضیح داده شده است، برای دانلود قرار دارد.

Read More

راهنمای جامع تحقیقات برای دانشجویان

دفتر استعدادهای درخشان، براساس تجربیات دانشجویان ترم های بالاتر راهنمای زیر را برای کلیه دانشجویان دانشکده تنظیم کرده است.در این بخش این راهنمایی ها به صورت مرحله به مرحله به همراه توضیحات مربوطه، قرار داده شده است.

Read More

آموزش پروپوزال نویسی

(بروز رسانی در 11 خرداد 92)

 در این بخش دو جزوه آموزشی کاربردی به عنوان راهنمای تکمیل پرپوزال پیشنهاد طرح تحقیقاتی برای دانلود قرار داده شده است.

Read More

راهنمای دریافت متن کامل مقالات (Fulltext)

با توجه به مشکلاتی که در حال احضر برای دریافت متن کامل مقالات وجود دارد، در این مقاله سعی کردیم با معرفی راه های مختلف و وبسایت ها، دانشجویان را در زمینه دریافت متن کامل مقالات راهنمایی کنیم.

Read More

medical-proposal

خبرنامه دفتر استعدادهای درخشان

خبرنامه سایت، شامل آخرین اخبار مربوط به استعدادهای درخشان و تازه های آموزشی و پژوهشی وبسایت برای دانشجویان و اهالی پژوهش است. تعداد ایمیل های ارسالی یک یا دو ایمیل در ماه است و شما هر زمانی که بخواهید میتوانید ایمیل خود را از لیست حذف کنید.


برای اشتراک خبرنامه ایمیلتان کافی استتماس با ما

آدرس: تهران، ولنجک، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشکده دندانپزشکی، طبقه پنجم، دفتر استعدادهای درخشان Website:GTDS.ir Email:admin at GTDS dot ir

همچنین می تواندید از طریق فرم تماس با ما مکاتبه کنید.