خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 235

دومین مسابقه خلق سازه های هنری سیمی

دومین مسابقه خلق سازه های هنری سیمی - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 Vote5.05 

از کلیه علاقه مندان ( دانشجویان پروتزهای دندانی،دندانپزشکی و دستیاران تخصصی دانشکده های دندانپزشکی شهر تهران و واحدهای بین الملل تابع) دعوت می شود آثار خود را تا تاریخ 1خرداد 1392 جهت شرکت در مسابقه به قسمت معین شده در دانشکده ی خود(به ترتیبی که در وب سایت ذکر خواهد شد) تحویل دهند.
کلیه آثار در دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی به نمایش گذاشته می شوند و به سه اثر برگزیده ی هر بخش توسط هیئت داوران ، جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

 

مسابقه دردو بخش زیر برگزار می گردد:
1- بخش آزاد: در این بخش استفاده از هر نوع سیم ارتودنسی فنری و یا غیر فنری( Dead) و هر نوع لحیم کاری و اتصالات اکریلی و مومی آزاد می باشد( به عبارت دیگر هر سازه ای که بخش عمده ی آن از سیم تشکیل شده باشد)
2- بخش سازه های یکپارچه : ساخته شده با سیم فنری ارتودنسی( غیر Dead) بدون هرگونه اتصال لحیمی و اکریلی(اتصال دو یا چند قطعه سیم به صورت حلقه یا با استفاده از سیم های نازک در نواحی محدود پذیرفته است)

 

توجه:
*آثار ارسالی به شرکت کنندگان عودت داده نخواهند شد
*هر شرکت کننده مجاز به ارسال تعداد نامحدودی اثر است.
* تکمیل فرم شرکت در مسابقه (یا کپی آن) جهت آثار ارسالی الزامی است.

فرم شرکت در مسابقه را از اینجا می توانید دریافت کنید.

 

توضیح: مسابقات wire sculpture در تعدادی از دانشکده های دندان پزشکی دنیا به صورت سالانه برگزار میشود. به عنوان مثال بخش ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت دانشگاه واشینگتن از سال 1966 تا کنون به طور سالانه این مسابقات را برگزار می نماید. همچنین تصویر تعدادی از سازه های سیمی به عنوان نمونه آمده است . آثاری که ابتکاری و نوآورانه باشند از بخت بیشتری برای انتخاب توسط هیئت داوران برخوردار خواهند بود. همچنین آثار حجمی در مقایسه با آثار دوبعدی ارزش هنری بالاتری دارند.

 

تاریخ های مهم:
آخرین مهلت ارسال آثار:پایان وقت اداری چهارشنبه 1/3/1392
تاریخ برگزاری نمایشگاه:18 الی 21 خرداد ماه
اختتامیه و اهداء جوایز:21/3/1392

 

پمفلت حاوی توضیحات این مسابقه را از اینجا دریافت کنید.

 

 

wire2

دیدگاه‌ها  

 
# دکتر 1392-02-10 23:49
مهلت مسابقه واقعا کمه!
پاسخ دادن
 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب منتحب

کارگاه روش تحقیق
از پروپوزال تا پایان نامه (مراحل، راهنمایی های لازم و فرم های مربوطه)

در طول دوره تحصیلی داکترای عمومی دندانپزشکی، هر دانشجو باید یک پایان نامه بنویسد. هشت واحد در قالب چهار رساله برای پایان نامه در نظر گرفته شده است. در این بخش راهنمایی هایی که برای گذراندن هریک از این واحدهای درسی لازم است، به صورت مفصل ارائه می شود. همچنین مطالبی نیز در مورد نحوه چاپ مقاله و گرفتن نمره کامل نیز آورده شده است.

Read More

Impact Factor یا عامل تاثیر چیست؟

(برای دسترسی به IF مجلات دندانپزشکی ISI اینجا را کلیک کنید.)

 
در این مقاله ضمن تعریف impact factor، نحوه محاسبه و نکاتی درباره اعتبار و نحوه استناد به آن توضیح داده می شود.

Read More

تشویقی مقالات (مبلغی که بابت انتشار هر مقاله توسط دانشگاه پرداخت می شود)

در این بخش مبلغی که توسط معاونت پژوهشی دانشگاه در ازاء چاپ مقاله به نویسندگان به عنوان تشویقی داده می شود و را دریافت آن نوشته شده است.

Read More

چگونه یک مقاله مقاله مروری بنویسیم (مقاله آموزشی)

در این بخش، یک مقاله آموزشی که در آن نحوه نوشتن مقاله مروری و مراحل مختلف کار توضیح داده شده است، برای دانلود قرار دارد.

Read More

راهنمای جامع تحقیقات برای دانشجویان

دفتر استعدادهای درخشان، براساس تجربیات دانشجویان ترم های بالاتر راهنمای زیر را برای کلیه دانشجویان دانشکده تنظیم کرده است.در این بخش این راهنمایی ها به صورت مرحله به مرحله به همراه توضیحات مربوطه، قرار داده شده است.

Read More

آموزش پروپوزال نویسی

(بروز رسانی در 11 خرداد 92)

 در این بخش دو جزوه آموزشی کاربردی به عنوان راهنمای تکمیل پرپوزال پیشنهاد طرح تحقیقاتی برای دانلود قرار داده شده است.

Read More

راهنمای دریافت متن کامل مقالات (Fulltext)

با توجه به مشکلاتی که در حال احضر برای دریافت متن کامل مقالات وجود دارد، در این مقاله سعی کردیم با معرفی راه های مختلف و وبسایت ها، دانشجویان را در زمینه دریافت متن کامل مقالات راهنمایی کنیم.

Read More

medical-proposal

خبرنامه دفتر استعدادهای درخشان

خبرنامه سایت، شامل آخرین اخبار مربوط به استعدادهای درخشان و تازه های آموزشی و پژوهشی وبسایت برای دانشجویان و اهالی پژوهش است. تعداد ایمیل های ارسالی یک یا دو ایمیل در ماه است و شما هر زمانی که بخواهید میتوانید ایمیل خود را از لیست حذف کنید.


برای اشتراک خبرنامه ایمیلتان کافی استتماس با ما

آدرس: تهران، ولنجک، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشکده دندانپزشکی، طبقه پنجم، دفتر استعدادهای درخشان Website:GTDS.ir Email:admin at GTDS dot ir

همچنین می تواندید از طریق فرم تماس با ما مکاتبه کنید.