خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 235

مقاله ها

مجله تحقیقات دانشجویی

0 Votes05 

مقاله نویسی و فعالیت پژوهشی را با مجله خودتان آغاز کنید

 

"مجله تحقیقات دانشجویی"

 

 

مجله تحقیقات دانشجویی ژورنال علمی است که با تلاش و همت دانشجویان دفتر استعدادهای درخشان دانشکده ی دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی و تحت نظر اساتید این دانشکده شکل گرفته است. این مجله ی شامل مقالاتی است که با هدف مرور تحقیقات روز دندانپزشکی در جهان و ایران، و معرفی زمینه های تحقیقاتی اساتید داخلی منتشر می شود. به علاوه این ژورنال می تواند به عنوان راهنمای مقاله نویسی، موجب علاقمندی دانشجویان به فعالیت های پژوهشی شود.

 

اهداف مجله: این ژورنال دو هدف اساسی دارد، اول مروری بر آخرین تحقیقات در شاخه های مختلف دندانپزشکی و دوم، کمک به دانشجویان برای تمرین مقاله نویسی و کسب مهارت در فعالیت های پژوهشی

 

مزایای انتشار مقاله در این ژورنال: شروع مقاله نویسی با کمک و راهنمایی سایر دانشجویان، پرداخت مبلغی به عنوان تشویقی به نویسندگان. دانشجویان می توانند از راهنمایی های مختلف برای نوشتن مقالات بهتر استفاده کنند.

 

راهنمای نوشتن مقالات مروری

راهنمای نویسندگان

مطالب منتحب

کارگاه روش تحقیق
از پروپوزال تا پایان نامه (مراحل، راهنمایی های لازم و فرم های مربوطه)

در طول دوره تحصیلی داکترای عمومی دندانپزشکی، هر دانشجو باید یک پایان نامه بنویسد. هشت واحد در قالب چهار رساله برای پایان نامه در نظر گرفته شده است. در این بخش راهنمایی هایی که برای گذراندن هریک از این واحدهای درسی لازم است، به صورت مفصل ارائه می شود. همچنین مطالبی نیز در مورد نحوه چاپ مقاله و گرفتن نمره کامل نیز آورده شده است.

Read More

Impact Factor یا عامل تاثیر چیست؟

(برای دسترسی به IF مجلات دندانپزشکی ISI اینجا را کلیک کنید.)

 
در این مقاله ضمن تعریف impact factor، نحوه محاسبه و نکاتی درباره اعتبار و نحوه استناد به آن توضیح داده می شود.

Read More

تشویقی مقالات (مبلغی که بابت انتشار هر مقاله توسط دانشگاه پرداخت می شود)

در این بخش مبلغی که توسط معاونت پژوهشی دانشگاه در ازاء چاپ مقاله به نویسندگان به عنوان تشویقی داده می شود و را دریافت آن نوشته شده است.

Read More

چگونه یک مقاله مقاله مروری بنویسیم (مقاله آموزشی)

در این بخش، یک مقاله آموزشی که در آن نحوه نوشتن مقاله مروری و مراحل مختلف کار توضیح داده شده است، برای دانلود قرار دارد.

Read More

راهنمای جامع تحقیقات برای دانشجویان

دفتر استعدادهای درخشان، براساس تجربیات دانشجویان ترم های بالاتر راهنمای زیر را برای کلیه دانشجویان دانشکده تنظیم کرده است.در این بخش این راهنمایی ها به صورت مرحله به مرحله به همراه توضیحات مربوطه، قرار داده شده است.

Read More

آموزش پروپوزال نویسی

(بروز رسانی در 11 خرداد 92)

 در این بخش دو جزوه آموزشی کاربردی به عنوان راهنمای تکمیل پرپوزال پیشنهاد طرح تحقیقاتی برای دانلود قرار داده شده است.

Read More

راهنمای دریافت متن کامل مقالات (Fulltext)

با توجه به مشکلاتی که در حال احضر برای دریافت متن کامل مقالات وجود دارد، در این مقاله سعی کردیم با معرفی راه های مختلف و وبسایت ها، دانشجویان را در زمینه دریافت متن کامل مقالات راهنمایی کنیم.

Read More

medical-proposal

خبرنامه دفتر استعدادهای درخشان

خبرنامه سایت، شامل آخرین اخبار مربوط به استعدادهای درخشان و تازه های آموزشی و پژوهشی وبسایت برای دانشجویان و اهالی پژوهش است. تعداد ایمیل های ارسالی یک یا دو ایمیل در ماه است و شما هر زمانی که بخواهید میتوانید ایمیل خود را از لیست حذف کنید.


برای اشتراک خبرنامه ایمیلتان کافی استتماس با ما

آدرس: تهران، ولنجک، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشکده دندانپزشکی، طبقه پنجم، دفتر استعدادهای درخشان Website:GTDS.ir Email:admin at GTDS dot ir

همچنین می تواندید از طریق فرم تماس با ما مکاتبه کنید.