خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 235

تشویقی مقالات (مبلغی که بابت انتشار هر مقاله توسط دانشگاه پرداخت می شود)

تشویقی مقالات (مبلغی که بابت انتشار هر مقاله توسط دانشگاه پرداخت می شود) - 4.0 out of 5 based on 5 votes
5 Votes4.05 

در این بخش مبلغی که توسط معاونت پژوهشی دانشگاه در ازاء چاپ مقاله به نویسندگان به عنوان تشویقی داده می شود و را دریافت آن نوشته شده است.

مطالب این قسمت شاید به نظر دید غیرحرفه ای به پژوهش باشد، اما صرفا جهت اطلاع رسانی درباره مبلغ تشویقی که توسط دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پرداخت می شود، نوشته شده است و با توجه به اینکه تشویقی مقالات در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نسبت به سایر دانشگاه ها بسیار بالاتر است، ممکن است موجب تقویت انگیزه دانشجویان شود.


مبلغ تشویقی تنها در صورتی به محقق تعلق می گیرد که نام "دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی" را بکار برده باشد و برای هر مقاله فقط یک بار پرداخت می شود. معمولا نویسنده اول یا نویسنده مسئول این مبلغ را دریافت می کنند اما چنانچه نویسنده اول یا مسئول نیستید هم می توانید تشویقی را دریافت کنید. به این ترتیب که با استعلام از دفتر امور مقالات معاونت پژوهشی دانشگاه، ساختمان 2 (خانم نجارنژاد)، چنانچه تشویقی برای مقاله شما قبلا پرداخت نشده است، می توانید آن را دریافت کنید.


مبلغ تشویقی برای هر مقاله با توجه به ژورنالی که در آن چاپ شده است متفاوت است. به عنوان مثال تشویقی مقاله مروری که در ژورنال فارسی علمی پژوهشی چاپ شده است، 350 هزار تومان (کمترین مبلغ) و برای مقاله ای که در ژورنال ایندکس شده در PubMed یا ISI چاپ شده باشد، 700 هزار تومان و به ازاء هر واحد IF آن ژورنال 50 هزار تومان به این مبلغ افزوده می شود. برای اطلاع دقیق از این مبالغ و همچنین دریافت آن باید به دفتر امور مقالات معاونت پژوهشی دانشگاه، ساختمان 2 (خانم نجارنژاد) مراجعه نمایید.

 

توضیحات کامل درباره نحوه نوشتن و انتشار ساده مقالات مروری توسط دانشجویان در بخش مقالات مروری آورده شده است. پیشنهاد می کنم این بخش را مطالعه بفرمایید.

 

علاوه بر این مبلغ تشویقی، این امکان برای دانشجویان وجود دارد که مقالات مروری خود را به صورت طرح نیز ارائه دهند (طرح های دانشجویی) و مبلغی در حدود 300 هزار تومان نیز برای هر طرح دریافت کنند. پس به سادگی با نوشتن یک مقاله مروری فارسی در حدود 650 هزار تومان تشویقی توسط دانشجو دریافت می شود.

 

 

 

 

 

مطالب منتحب

کارگاه روش تحقیق
از پروپوزال تا پایان نامه (مراحل، راهنمایی های لازم و فرم های مربوطه)

در طول دوره تحصیلی داکترای عمومی دندانپزشکی، هر دانشجو باید یک پایان نامه بنویسد. هشت واحد در قالب چهار رساله برای پایان نامه در نظر گرفته شده است. در این بخش راهنمایی هایی که برای گذراندن هریک از این واحدهای درسی لازم است، به صورت مفصل ارائه می شود. همچنین مطالبی نیز در مورد نحوه چاپ مقاله و گرفتن نمره کامل نیز آورده شده است.

Read More

Impact Factor یا عامل تاثیر چیست؟

(برای دسترسی به IF مجلات دندانپزشکی ISI اینجا را کلیک کنید.)

 
در این مقاله ضمن تعریف impact factor، نحوه محاسبه و نکاتی درباره اعتبار و نحوه استناد به آن توضیح داده می شود.

Read More

تشویقی مقالات (مبلغی که بابت انتشار هر مقاله توسط دانشگاه پرداخت می شود)

در این بخش مبلغی که توسط معاونت پژوهشی دانشگاه در ازاء چاپ مقاله به نویسندگان به عنوان تشویقی داده می شود و را دریافت آن نوشته شده است.

Read More

چگونه یک مقاله مقاله مروری بنویسیم (مقاله آموزشی)

در این بخش، یک مقاله آموزشی که در آن نحوه نوشتن مقاله مروری و مراحل مختلف کار توضیح داده شده است، برای دانلود قرار دارد.

Read More

راهنمای جامع تحقیقات برای دانشجویان

دفتر استعدادهای درخشان، براساس تجربیات دانشجویان ترم های بالاتر راهنمای زیر را برای کلیه دانشجویان دانشکده تنظیم کرده است.در این بخش این راهنمایی ها به صورت مرحله به مرحله به همراه توضیحات مربوطه، قرار داده شده است.

Read More

آموزش پروپوزال نویسی

(بروز رسانی در 11 خرداد 92)

 در این بخش دو جزوه آموزشی کاربردی به عنوان راهنمای تکمیل پرپوزال پیشنهاد طرح تحقیقاتی برای دانلود قرار داده شده است.

Read More

راهنمای دریافت متن کامل مقالات (Fulltext)

با توجه به مشکلاتی که در حال احضر برای دریافت متن کامل مقالات وجود دارد، در این مقاله سعی کردیم با معرفی راه های مختلف و وبسایت ها، دانشجویان را در زمینه دریافت متن کامل مقالات راهنمایی کنیم.

Read More

medical-proposal

خبرنامه دفتر استعدادهای درخشان

خبرنامه سایت، شامل آخرین اخبار مربوط به استعدادهای درخشان و تازه های آموزشی و پژوهشی وبسایت برای دانشجویان و اهالی پژوهش است. تعداد ایمیل های ارسالی یک یا دو ایمیل در ماه است و شما هر زمانی که بخواهید میتوانید ایمیل خود را از لیست حذف کنید.


برای اشتراک خبرنامه ایمیلتان کافی است



تماس با ما

آدرس: تهران، ولنجک، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشکده دندانپزشکی، طبقه پنجم، دفتر استعدادهای درخشان Website:GTDS.ir Email:admin at GTDS dot ir

همچنین می تواندید از طریق فرم تماس با ما مکاتبه کنید.