خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 235

آزمون دستیاری 92، تنها برای دانشجویان استعدادهای درخشان

0 Votes05 

اطلاعيه شماره 1 در خصوص زمان و شرايط شركت در آزمون پذيرش دستيار دندانپزشكي سال 1392

بيست و هفتمين دوره آزمون پذيرش دستيار در رشته هاي تخصصي دندانپزشكي (سال 1392) با توجه به زمان بندي زير و رعايت شرايط مندرج در آئين نامه ها و مقرراتي كه از اين به بعد اعلام ميگردد٬ به صورت متمركز در تعدادي از دانشگاههاي علوم پزشكي كشور برگزار خواهد شد .

1- ثبت نام آزمون در نيمه دوم فروردين ماه سال 1392به صورت اينترنتي و از طريق پايگاه اينترنتي مركز سنجش آموزش پزشكي http://sanjeshp.ir انجام خواهد شد .

2- آزمون در تير ماه سال 1392 برگزار خواهد شد.

3- كليه داوطلبان شركت در آزمون دستياري دندانپزشكي جهت شرکت در آزمون دستیاری ٬ علاوه بر دارا بودن سایر شرایط ٬ باید گواهی اشتغال مبنی بر انجام دو سال خدمت دندانپزشکی در یکی از مراکز خصوصی یا دولتی که به تایید دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان محل خدمت رسیده باشد ارائه نمایند گواهی مذکور باید حاوی خدمت به میزان حداقل سه شیفت کاری در هفته به عنوان دندانپزشک باشد .

 

تبصره 1: خدمات انجام شده در قالب خدمات موضوع قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و خدمت نظام وظیفه که پس از دوره دندانپزشکی عمومی (و در مراکز درمانی فوق الذکر ) انجام شده باشد قابل قبول است.

تبصره2: افراديكه از انجام طرح نيروي انساني معاف بوده يا ازخدمت نظام وظيفه معاف مي باشند يا قبلاً به انجام رسانده اند و يا خدمات موضوع قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و خدمت نظام وظیفه آنان كمتر از 2 سال باشد ملزم به ارائه گواهي مبنی بر اشتغال به خدمت درمانی به شرح فوق تا سقف دو سال هستند.

تبصره3: دانشجویان متاهل بر اساس قانون تسهیلات ازدواج جوانان ایرانی و حائزين شرايط استعداد درخشان صرفا یکبار پس از فراغت از تحصیل مجازند قبل از انجام خدمت سربازی و يا خدمات موضوع قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و بدون دارا بودن 2 سال سابقه خدمت مذکور در آزمون دستیاری شرکت نمایند .

تبصره 4: نظر به فاصله زمانی بین زمان ثبت نام و تاریخ برگزاری آزمون دستیاری ٬ داوطلبان در صورت خاتمه خدمات درمانی حداکثر تا تاریخ 31 شهریور ماه سال دوم پس از فراغت از تحصیل و ارائه تاییدیه از دانشگاه استان محل خدمت میتوانند در آزمون مربوطه شرکت نمایند.

4- كليه فارغ التحصيلاني كه از سهميه استاني در دوره دندانپزشكي عمومي استفاده نموده اند و طرح نيروي انساني را به پايان رسانيده و يا معاف از طرح گرديده اند ملزم به ارائه گواهي اشتغال در استان محل تعهد خود ( از معاونت درمان دانشگاه محل خدمت ) بر اساس بند 3 این اطلاعیه مي باشند .

5 - كليه داوطلبان بومي كه تمايل به استفاده از پذيرش سهميه بومي ( تعهد خاص) دارند موظف به تكميل فرم مربوط به بومي بودن در دانشگاههاي علوم پزشكي استان مورد تعهد مي باشند ( جزئيات آن در اطلاعيه هاي بعدي مشخص مي گردد).

تبصره : كليه استفاده كنندگان از سهميه ها ( پذيرش بومي ، رزمند ه و ....) بايد مدارك مربوط به سهميه و نوع پذيرش را قبل از ثبت نام آماده نمايند بطوريكه در زمان مقرر قادر به ارائه مدارك ياد شده باشند (جزئيات آن دراطلاعيه هاي بعدي مشخص مي گردد. )

 

نامه وزیر بهداشت در خصوص شرایط شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی سال92

مطالب منتحب

کارگاه روش تحقیق
از پروپوزال تا پایان نامه (مراحل، راهنمایی های لازم و فرم های مربوطه)

در طول دوره تحصیلی داکترای عمومی دندانپزشکی، هر دانشجو باید یک پایان نامه بنویسد. هشت واحد در قالب چهار رساله برای پایان نامه در نظر گرفته شده است. در این بخش راهنمایی هایی که برای گذراندن هریک از این واحدهای درسی لازم است، به صورت مفصل ارائه می شود. همچنین مطالبی نیز در مورد نحوه چاپ مقاله و گرفتن نمره کامل نیز آورده شده است.

Read More

Impact Factor یا عامل تاثیر چیست؟

(برای دسترسی به IF مجلات دندانپزشکی ISI اینجا را کلیک کنید.)

 
در این مقاله ضمن تعریف impact factor، نحوه محاسبه و نکاتی درباره اعتبار و نحوه استناد به آن توضیح داده می شود.

Read More

تشویقی مقالات (مبلغی که بابت انتشار هر مقاله توسط دانشگاه پرداخت می شود)

در این بخش مبلغی که توسط معاونت پژوهشی دانشگاه در ازاء چاپ مقاله به نویسندگان به عنوان تشویقی داده می شود و را دریافت آن نوشته شده است.

Read More

چگونه یک مقاله مقاله مروری بنویسیم (مقاله آموزشی)

در این بخش، یک مقاله آموزشی که در آن نحوه نوشتن مقاله مروری و مراحل مختلف کار توضیح داده شده است، برای دانلود قرار دارد.

Read More

راهنمای جامع تحقیقات برای دانشجویان

دفتر استعدادهای درخشان، براساس تجربیات دانشجویان ترم های بالاتر راهنمای زیر را برای کلیه دانشجویان دانشکده تنظیم کرده است.در این بخش این راهنمایی ها به صورت مرحله به مرحله به همراه توضیحات مربوطه، قرار داده شده است.

Read More

آموزش پروپوزال نویسی

(بروز رسانی در 11 خرداد 92)

 در این بخش دو جزوه آموزشی کاربردی به عنوان راهنمای تکمیل پرپوزال پیشنهاد طرح تحقیقاتی برای دانلود قرار داده شده است.

Read More

راهنمای دریافت متن کامل مقالات (Fulltext)

با توجه به مشکلاتی که در حال احضر برای دریافت متن کامل مقالات وجود دارد، در این مقاله سعی کردیم با معرفی راه های مختلف و وبسایت ها، دانشجویان را در زمینه دریافت متن کامل مقالات راهنمایی کنیم.

Read More

medical-proposal

خبرنامه دفتر استعدادهای درخشان

خبرنامه سایت، شامل آخرین اخبار مربوط به استعدادهای درخشان و تازه های آموزشی و پژوهشی وبسایت برای دانشجویان و اهالی پژوهش است. تعداد ایمیل های ارسالی یک یا دو ایمیل در ماه است و شما هر زمانی که بخواهید میتوانید ایمیل خود را از لیست حذف کنید.


برای اشتراک خبرنامه ایمیلتان کافی استتماس با ما

آدرس: تهران، ولنجک، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشکده دندانپزشکی، طبقه پنجم، دفتر استعدادهای درخشان Website:GTDS.ir Email:admin at GTDS dot ir

همچنین می تواندید از طریق فرم تماس با ما مکاتبه کنید.