خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 235

GTDS.ir یکساله شد!

GTDS.ir یکساله شد! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 Vote5.05 

وبسایت دفتر استعدادهای درخشان در چنین روزی در سال گذشته به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد. ثبت آدرس GTDS.ir به عنوان آدرس رسمی وبسایت دانشجویی دفتر استعدادهای درخشان آغاز راهی بود برای گسترش فعالیت های این مجموعه. لازم به توضیح است که GTDS نماینده Gifted & Talented Dental Students است که معادل بسیار مناسب نام دفتر استعدادهای درخشان است.

فعالیت اینترنتی دفتر استعدادهای درخشان از تیرماه 1390 با هدف اطلاع رسانی به صورت یک وبلاگ ساده آغاز شد و بعد از خریداری دامین و هاست اختصاصی، دامنه این فعالیت ها گسترش یافت. اکنون در وبسایت دفتر استعدادهای درخشان علاوه بر اخبار مربوط به کارگاه ها و فعالیت های دفتر و دانشکده، مطالب آموزشی فراوانی من جمله کتاب ها دندانپزشکی، فیلم های آموزشی، اسلاید های درسی برخی اساتید به علاوه مسابقه اینترنتی case discussion نیز برای دانشجویان ارائه می شود. علاوه بر همه این موارد وبسایت دفتر استعدادهای درخشان منبع مناسبی است که اصلی ترین هدف دفتر استعدادهای درخشان را که آموزش پژوهش و افزایش توانایی های ایشان برای فعالیت های پژوهشی است را نیز به دانشجویان منتقل کند. در اینجا می توانید فایل معرفی وبسایت دفتر استعدادهای درخشان را دریافت کنید.

در پایان آرزوی گسترش فعالیت های علمی دانشجویان و موفقیت ایشان را داریم.

مطالب منتحب

کارگاه روش تحقیق
از پروپوزال تا پایان نامه (مراحل، راهنمایی های لازم و فرم های مربوطه)

در طول دوره تحصیلی داکترای عمومی دندانپزشکی، هر دانشجو باید یک پایان نامه بنویسد. هشت واحد در قالب چهار رساله برای پایان نامه در نظر گرفته شده است. در این بخش راهنمایی هایی که برای گذراندن هریک از این واحدهای درسی لازم است، به صورت مفصل ارائه می شود. همچنین مطالبی نیز در مورد نحوه چاپ مقاله و گرفتن نمره کامل نیز آورده شده است.

Read More

Impact Factor یا عامل تاثیر چیست؟

(برای دسترسی به IF مجلات دندانپزشکی ISI اینجا را کلیک کنید.)

 
در این مقاله ضمن تعریف impact factor، نحوه محاسبه و نکاتی درباره اعتبار و نحوه استناد به آن توضیح داده می شود.

Read More

تشویقی مقالات (مبلغی که بابت انتشار هر مقاله توسط دانشگاه پرداخت می شود)

در این بخش مبلغی که توسط معاونت پژوهشی دانشگاه در ازاء چاپ مقاله به نویسندگان به عنوان تشویقی داده می شود و را دریافت آن نوشته شده است.

Read More

چگونه یک مقاله مقاله مروری بنویسیم (مقاله آموزشی)

در این بخش، یک مقاله آموزشی که در آن نحوه نوشتن مقاله مروری و مراحل مختلف کار توضیح داده شده است، برای دانلود قرار دارد.

Read More

راهنمای جامع تحقیقات برای دانشجویان

دفتر استعدادهای درخشان، براساس تجربیات دانشجویان ترم های بالاتر راهنمای زیر را برای کلیه دانشجویان دانشکده تنظیم کرده است.در این بخش این راهنمایی ها به صورت مرحله به مرحله به همراه توضیحات مربوطه، قرار داده شده است.

Read More

آموزش پروپوزال نویسی

(بروز رسانی در 11 خرداد 92)

 در این بخش دو جزوه آموزشی کاربردی به عنوان راهنمای تکمیل پرپوزال پیشنهاد طرح تحقیقاتی برای دانلود قرار داده شده است.

Read More

راهنمای دریافت متن کامل مقالات (Fulltext)

با توجه به مشکلاتی که در حال احضر برای دریافت متن کامل مقالات وجود دارد، در این مقاله سعی کردیم با معرفی راه های مختلف و وبسایت ها، دانشجویان را در زمینه دریافت متن کامل مقالات راهنمایی کنیم.

Read More

medical-proposal

خبرنامه دفتر استعدادهای درخشان

خبرنامه سایت، شامل آخرین اخبار مربوط به استعدادهای درخشان و تازه های آموزشی و پژوهشی وبسایت برای دانشجویان و اهالی پژوهش است. تعداد ایمیل های ارسالی یک یا دو ایمیل در ماه است و شما هر زمانی که بخواهید میتوانید ایمیل خود را از لیست حذف کنید.


برای اشتراک خبرنامه ایمیلتان کافی استتماس با ما

آدرس: تهران، ولنجک، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشکده دندانپزشکی، طبقه پنجم، دفتر استعدادهای درخشان Website:GTDS.ir Email:admin at GTDS dot ir

همچنین می تواندید از طریق فرم تماس با ما مکاتبه کنید.