خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 235

انتشار نخستین مجله علمی دندانپزشکی دانشجویی کشور توسط دفتر استعداهای درخشان

0 Votes05 

نخستین شماره مجله دندانپزشکی دانشجویان دفتر استعدادهای درخشان دانشکده دندانپزشکی اسفند ماه امسال منتشر شد. این مجله تنها مجله علمی دندانپزشکی در سطح کشور است که تمامی مقالات آن توسط دانشجویان و تحت نظارت اساتید نوشته شده است. مقالات مجله در واقع مرورهای کوتاهی بر شاخه های تحقیقاتی به روز در حوزه های مختلف دندانپزشکی است. اصلی ترین هدف این مجله، معرفی جامع تحقیقات با نگاه بومی است. به این ترتیب که مقالات ضمن نقد و بررسی شاخه های تحقیقاتی به صورت مبتنی بر شواهد، در بخشی مجزا میزان پیشرفت محققان داخلی در این حوزه ها را نیز معرفی کرده اند. به علاوه با توجه به دانشجویی بودن مقالات، این مجله می تواند موجب تشویق و ترغیب کلیه دانشجویان به انجام فعالیت های پژوهشی و همچنین تمرین نگارش علمی شود.
دست اندرکاران مجله که اعضاء دفتر استعدادهای درخشان دانشکده دندانپزشکی هستند، امیدوارند که با ادامه پیدا کردن انتشار این مجله علمی و توجه مسئولین دانشگاه، موفق به کسب امتیاز علمی-پژوهشی و همچنین بودجه پژوهشی مستقل شوند.

 

cover

مطالب منتحب

کارگاه روش تحقیق
از پروپوزال تا پایان نامه (مراحل، راهنمایی های لازم و فرم های مربوطه)

در طول دوره تحصیلی داکترای عمومی دندانپزشکی، هر دانشجو باید یک پایان نامه بنویسد. هشت واحد در قالب چهار رساله برای پایان نامه در نظر گرفته شده است. در این بخش راهنمایی هایی که برای گذراندن هریک از این واحدهای درسی لازم است، به صورت مفصل ارائه می شود. همچنین مطالبی نیز در مورد نحوه چاپ مقاله و گرفتن نمره کامل نیز آورده شده است.

Read More

Impact Factor یا عامل تاثیر چیست؟

(برای دسترسی به IF مجلات دندانپزشکی ISI اینجا را کلیک کنید.)

 
در این مقاله ضمن تعریف impact factor، نحوه محاسبه و نکاتی درباره اعتبار و نحوه استناد به آن توضیح داده می شود.

Read More

تشویقی مقالات (مبلغی که بابت انتشار هر مقاله توسط دانشگاه پرداخت می شود)

در این بخش مبلغی که توسط معاونت پژوهشی دانشگاه در ازاء چاپ مقاله به نویسندگان به عنوان تشویقی داده می شود و را دریافت آن نوشته شده است.

Read More

چگونه یک مقاله مقاله مروری بنویسیم (مقاله آموزشی)

در این بخش، یک مقاله آموزشی که در آن نحوه نوشتن مقاله مروری و مراحل مختلف کار توضیح داده شده است، برای دانلود قرار دارد.

Read More

راهنمای جامع تحقیقات برای دانشجویان

دفتر استعدادهای درخشان، براساس تجربیات دانشجویان ترم های بالاتر راهنمای زیر را برای کلیه دانشجویان دانشکده تنظیم کرده است.در این بخش این راهنمایی ها به صورت مرحله به مرحله به همراه توضیحات مربوطه، قرار داده شده است.

Read More

آموزش پروپوزال نویسی

(بروز رسانی در 11 خرداد 92)

 در این بخش دو جزوه آموزشی کاربردی به عنوان راهنمای تکمیل پرپوزال پیشنهاد طرح تحقیقاتی برای دانلود قرار داده شده است.

Read More

راهنمای دریافت متن کامل مقالات (Fulltext)

با توجه به مشکلاتی که در حال احضر برای دریافت متن کامل مقالات وجود دارد، در این مقاله سعی کردیم با معرفی راه های مختلف و وبسایت ها، دانشجویان را در زمینه دریافت متن کامل مقالات راهنمایی کنیم.

Read More

medical-proposal

خبرنامه دفتر استعدادهای درخشان

خبرنامه سایت، شامل آخرین اخبار مربوط به استعدادهای درخشان و تازه های آموزشی و پژوهشی وبسایت برای دانشجویان و اهالی پژوهش است. تعداد ایمیل های ارسالی یک یا دو ایمیل در ماه است و شما هر زمانی که بخواهید میتوانید ایمیل خود را از لیست حذف کنید.


برای اشتراک خبرنامه ایمیلتان کافی استتماس با ما

آدرس: تهران، ولنجک، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشکده دندانپزشکی، طبقه پنجم، دفتر استعدادهای درخشان Website:GTDS.ir Email:admin at GTDS dot ir

همچنین می تواندید از طریق فرم تماس با ما مکاتبه کنید.