خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 235

گزارش تصویری " کارگاه آمادگی آزمون علوم پایه"

0 Votes05 

کارگاه آمادگی آزمون علوم پایه در روز سه شنبه 30/07/92 با حضور 34 نفر از دانشجویان برگزار شد.در ادامه می توانید برخی از تصاویر مربوط به کارگاه را مشاهده نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

گزارش ششمین انتخابات شورای مرکزی دفتر استعدادهای درخشان

0 Votes05 

ششمین انتخابات شورای مرکزی دفتر استعدادهای درخشان با حضور 60 نفر از دانشجویان دانشکده در تاریخ 16 مهرماه 92 برگزار شد. حضور این تعداد از دانشجویان نشانه آگاهی و علاقه بیشتر دانشجویان به دفتر استعدادهای درخشان است. لازم است تا از زحمات خانم زمانی، و آقایان وارث، رنگزن، و خسرویانی برای برگزاری…

گزارش کارگاه "چالش های تشخیص در ارتودنسی"

0 Votes05 

از آنجا که تشخیص صحیح در ارتودنسی همانند سایر رشته های علوم پزشکی از اهمیت به سزایی برخوردار است ،واحد دانشجویی استعداد درخشان اقدام به برگزاری کارگاه (( چالشهای تشخیص در ارتودنسی )) نمود .این کارگاه در تاریخ 17 و 24 اردیبهشت ماه سال 1392 باحضور جناب آقای دکتر محمد بهناز در سالن IT دانشکده د…

گزارش تصویری "کارگاه روش تحقیق"

0 Votes05 

کارگاه روش تحقیق با شرکت 63 نفر در بخش بخش تئوری کارگاه و 37 نفر در کارگاه عملی در روز های پنج شنبه و جمعه تشکیل شد. در ادامه می توانید برخی از تصاویر مربوط به کارگاه را مشاهده نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گزارش تصویری "کارگاه Presentation skills"

0 Votes05 

کارگاه presentation skills در دو روز برگزار شد. در روز سه شنبه 9آبان ماه با حضور 36 نفر کارگاه تئوری تشکیل گردید و در روز 18 آبان ماه با حضور 20 نفر کارگاه عملی تشکیل شد. در کارگاه عملی 14 نفر از دانشجویان presentation خود را ارائه کردند و نظرات دیگران را نسبت به کار خود دریافت کردند. در ادا…

مطالب منتحب

کارگاه روش تحقیق
از پروپوزال تا پایان نامه (مراحل، راهنمایی های لازم و فرم های مربوطه)

در طول دوره تحصیلی داکترای عمومی دندانپزشکی، هر دانشجو باید یک پایان نامه بنویسد. هشت واحد در قالب چهار رساله برای پایان نامه در نظر گرفته شده است. در این بخش راهنمایی هایی که برای گذراندن هریک از این واحدهای درسی لازم است، به صورت مفصل ارائه می شود. همچنین مطالبی نیز در مورد نحوه چاپ مقاله و گرفتن نمره کامل نیز آورده شده است.

Read More

Impact Factor یا عامل تاثیر چیست؟

(برای دسترسی به IF مجلات دندانپزشکی ISI اینجا را کلیک کنید.)

 
در این مقاله ضمن تعریف impact factor، نحوه محاسبه و نکاتی درباره اعتبار و نحوه استناد به آن توضیح داده می شود.

Read More

تشویقی مقالات (مبلغی که بابت انتشار هر مقاله توسط دانشگاه پرداخت می شود)

در این بخش مبلغی که توسط معاونت پژوهشی دانشگاه در ازاء چاپ مقاله به نویسندگان به عنوان تشویقی داده می شود و را دریافت آن نوشته شده است.

Read More

چگونه یک مقاله مقاله مروری بنویسیم (مقاله آموزشی)

در این بخش، یک مقاله آموزشی که در آن نحوه نوشتن مقاله مروری و مراحل مختلف کار توضیح داده شده است، برای دانلود قرار دارد.

Read More

راهنمای جامع تحقیقات برای دانشجویان

دفتر استعدادهای درخشان، براساس تجربیات دانشجویان ترم های بالاتر راهنمای زیر را برای کلیه دانشجویان دانشکده تنظیم کرده است.در این بخش این راهنمایی ها به صورت مرحله به مرحله به همراه توضیحات مربوطه، قرار داده شده است.

Read More

آموزش پروپوزال نویسی

(بروز رسانی در 11 خرداد 92)

 در این بخش دو جزوه آموزشی کاربردی به عنوان راهنمای تکمیل پرپوزال پیشنهاد طرح تحقیقاتی برای دانلود قرار داده شده است.

Read More

راهنمای دریافت متن کامل مقالات (Fulltext)

با توجه به مشکلاتی که در حال احضر برای دریافت متن کامل مقالات وجود دارد، در این مقاله سعی کردیم با معرفی راه های مختلف و وبسایت ها، دانشجویان را در زمینه دریافت متن کامل مقالات راهنمایی کنیم.

Read More

medical-proposal

خبرنامه دفتر استعدادهای درخشان

خبرنامه سایت، شامل آخرین اخبار مربوط به استعدادهای درخشان و تازه های آموزشی و پژوهشی وبسایت برای دانشجویان و اهالی پژوهش است. تعداد ایمیل های ارسالی یک یا دو ایمیل در ماه است و شما هر زمانی که بخواهید میتوانید ایمیل خود را از لیست حذف کنید.


برای اشتراک خبرنامه ایمیلتان کافی استتماس با ما

آدرس: تهران، ولنجک، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشکده دندانپزشکی، طبقه پنجم، دفتر استعدادهای درخشان Website:GTDS.ir Email:admin at GTDS dot ir

همچنین می تواندید از طریق فرم تماس با ما مکاتبه کنید.