خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 235

عضویت فعال در دفتر استعدادهای درخشان

0 Votes05 

منظور از عضویت فعال همکاری در امور اجرایی دفتر استعدادهای درخشان و عضویت در هریک از کمیته های اجرایی این دفتر است.

 

 مزایا: استفاده از امکانات موجود در دفتر استعدادهای درخشان (طبقه چهارم)، سابقه کار اجرایی در یک تشکل معتبر دانشگاهی، قدردانی رسمی از طرف مسئولین استعدادهای درخشان، شناخته شدن توسط اساتید و مسئولین به عنوان دانشجوی فعال، ایده پردازی و کار گروهی، و درنهایت با عضویت در هر یک از کمیته ها امکان پیشرفت در دفتر استعدادهای درخشان و دانشکده برای شما به وجود خواهد آمد.

 

کار اجرایی به چه معناست؟

بر طبق اساسنامه واحد دانشجویی، کار اجرایی یعنی همکاری در فعالیت های هر یک از کمیته ها: (به طور خلاصه)

کمیته پژوهشی: دریافت اولویت های پژوهشی اساتید و معرفی این اولویت ها به دانشجویان، مدیریت و همکاری و پیگیری طرح های تحقیقاتی دانشجویان استعدادهای درخشان، تهیه مقالات مروری از پایان نامه ها و برگزاری کارگاه های مرتبط با آموزش پژوهش

کمیته آموزشی: برنامه ریزی و برگزاری کارگاه های آموزشی مختلف در زمینه های دندانپزشکی و شاخه های مرتبط، برگزاری کلاس های آموزشی زبان و سایر مهارت ها

کمیته دانشجویی: تهیه نشریه علمی استعدادهای درخشان، ساماندهی اطلاعات دانشجویان عضو استعدادهای درخشان، برقراری ارتباط بین اساتید راهنما و دانشجویان، برگزاری فعالیت های فرهنگی و تفریحی

 

ایده های جدید: در هر یک از زمینه های فعالیت دفتر استعدادهای درخشان، ایده های جدید از طرف شما مورد استقبال قرار می گیرد (مانند ایده مسابقه case discussion ویا مسابقه wire bending ویا کارگاه های جدید یا تغییرات ساختاری و ...)

 

امیدواریم با همکاری دانشجویان جدید، با به همراه داشتن ایده های جدید و نیروی انسانی، راه برای گسترش فعالیت های دفتر استعداد درخشان باز شود.

 

چگونه عضو فعال شویم: با توجه به مطالب ذکر شده برای عضویت فعال باید با دبیران کمیته ها (اسامی دبیران در این صفحه) در ارتباط باشید، در جلسات دفتر استعدادهای درخشان شرکت کنید، و به اطلاعیه های دفتر استعدادهای درخشان توجه کنید تا در جریان فعالیت های این دفتر قرار گیرید و با دانشجویان مسئول همکاری کنید. البته دفتر استعدادهای درخشان متعلق به گروه خاصی از دانشجویان نیست و در صورت علاقه مند بودن به کارهای اجرایی، می توانید با هماهنگی آقای دکتر خجسته، زمام امور را در دست بگیرید و ایده ها و برنامه های خود را با حمایت مسئولین اجرا کنید.

در دفتر استعدادهای درخشان بنا براین است که دانشجویان علاقمند به صورت داوطلبانه برنامه های آموزشی و پژوهشی ترتیب می دهند تا خود و سایرین از آن بهره مند شوند.
 

 

 

مطالب منتحب

کارگاه روش تحقیق
از پروپوزال تا پایان نامه (مراحل، راهنمایی های لازم و فرم های مربوطه)

در طول دوره تحصیلی داکترای عمومی دندانپزشکی، هر دانشجو باید یک پایان نامه بنویسد. هشت واحد در قالب چهار رساله برای پایان نامه در نظر گرفته شده است. در این بخش راهنمایی هایی که برای گذراندن هریک از این واحدهای درسی لازم است، به صورت مفصل ارائه می شود. همچنین مطالبی نیز در مورد نحوه چاپ مقاله و گرفتن نمره کامل نیز آورده شده است.

Read More

Impact Factor یا عامل تاثیر چیست؟

(برای دسترسی به IF مجلات دندانپزشکی ISI اینجا را کلیک کنید.)

 
در این مقاله ضمن تعریف impact factor، نحوه محاسبه و نکاتی درباره اعتبار و نحوه استناد به آن توضیح داده می شود.

Read More

تشویقی مقالات (مبلغی که بابت انتشار هر مقاله توسط دانشگاه پرداخت می شود)

در این بخش مبلغی که توسط معاونت پژوهشی دانشگاه در ازاء چاپ مقاله به نویسندگان به عنوان تشویقی داده می شود و را دریافت آن نوشته شده است.

Read More

چگونه یک مقاله مقاله مروری بنویسیم (مقاله آموزشی)

در این بخش، یک مقاله آموزشی که در آن نحوه نوشتن مقاله مروری و مراحل مختلف کار توضیح داده شده است، برای دانلود قرار دارد.

Read More

راهنمای جامع تحقیقات برای دانشجویان

دفتر استعدادهای درخشان، براساس تجربیات دانشجویان ترم های بالاتر راهنمای زیر را برای کلیه دانشجویان دانشکده تنظیم کرده است.در این بخش این راهنمایی ها به صورت مرحله به مرحله به همراه توضیحات مربوطه، قرار داده شده است.

Read More

آموزش پروپوزال نویسی

(بروز رسانی در 11 خرداد 92)

 در این بخش دو جزوه آموزشی کاربردی به عنوان راهنمای تکمیل پرپوزال پیشنهاد طرح تحقیقاتی برای دانلود قرار داده شده است.

Read More

راهنمای دریافت متن کامل مقالات (Fulltext)

با توجه به مشکلاتی که در حال احضر برای دریافت متن کامل مقالات وجود دارد، در این مقاله سعی کردیم با معرفی راه های مختلف و وبسایت ها، دانشجویان را در زمینه دریافت متن کامل مقالات راهنمایی کنیم.

Read More

medical-proposal

خبرنامه دفتر استعدادهای درخشان

خبرنامه سایت، شامل آخرین اخبار مربوط به استعدادهای درخشان و تازه های آموزشی و پژوهشی وبسایت برای دانشجویان و اهالی پژوهش است. تعداد ایمیل های ارسالی یک یا دو ایمیل در ماه است و شما هر زمانی که بخواهید میتوانید ایمیل خود را از لیست حذف کنید.


برای اشتراک خبرنامه ایمیلتان کافی استتماس با ما

آدرس: تهران، ولنجک، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشکده دندانپزشکی، طبقه پنجم، دفتر استعدادهای درخشان Website:GTDS.ir Email:admin at GTDS dot ir

همچنین می تواندید از طریق فرم تماس با ما مکاتبه کنید.